Fitness

İBB Kartal Hürriyet Mahallesi Spor Merkezi
İBB Kartal Hürriyet Mahallesi Spor Merkezi, İstanbul Kartal ilçesinde hizmet veren bir spor kompleksidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Avcılar Spor Kompleksi
İBB İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Avcılar Spor Kompleksi, İstanbul Avcılar ilçesinde hizmet veren bir spor kompleksidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Kartal Atalar Spor Merkezi
İBB Kartal Atalar Spor Merkezi, İstanbul Kartal ilçesinde hizmet veren bir spor tesisidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Maltepe Spor Tesisleri
İBB Maltepe Spor Tesisleri, İstanbul Maltepe ilçesinde hizmet veren bir spor tesisidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Haliç Su Sporları Merkezi
İBB Haliç Su Sporları Merkezi, İstanbul Beyoğlu ilçesinde hizmet veren bir spor kompleksidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Güngören Spor Merkezi
İBB Güngören Spor Merkezi, İstanbul Güngören ilçesinde hizmet veren bir spor kompleksidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Fatih Spor Kompleksi
İBB Fatih Spor Kompleksi, İstanbul Fatih ilçesinde hizmet veren bir spor kompleksidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Beykent Spor Merkezi
İBB Beykent Spor Merkezi, İstanbul Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren bir spor kompleksidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Gazanfer Bilge Otogar Spor Merkezi
İBB Gazanfer Bilge Otogar Spor Merkezi, İstanbul Bayrampaşa ilçesinde hizmet veren bir spor tesisidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
MACStudio HIIT Göztepe
MACStudio HIIT Göztepe, İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veren bir spor salonudur. Hafta içi 06:30-22:00 ve hafta sonu ise 07:00-22:00 saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.