Kadın

İBB Kartal Hürriyet Mahallesi Spor Merkezi
İBB Kartal Hürriyet Mahallesi Spor Merkezi, İstanbul Kartal ilçesinde hizmet veren bir spor kompleksidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Haliç Su Sporları Merkezi
İBB Haliç Su Sporları Merkezi, İstanbul Beyoğlu ilçesinde hizmet veren bir spor kompleksidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Güngören Spor Merkezi
İBB Güngören Spor Merkezi, İstanbul Güngören ilçesinde hizmet veren bir spor kompleksidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Florya Spor Tesisi
İBB Florya Spor Tesisi, İstanbul Bakırköy ilçesinde hizmet veren bir spor tesisidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Fatih Spor Kompleksi
İBB Fatih Spor Kompleksi, İstanbul Fatih ilçesinde hizmet veren bir spor kompleksidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Bostancı Sahil Spor Tesisi
İBB Bostancı Sahil Spor Tesisi, İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veren bir spor tesisidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Beyoğlu Yüzme Havuzu
İBB Beyoğlu Yüzme Havuzu, İstanbul Beyoğlu ilçesinde hizmet veren bir spor tesisidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Beykent Spor Merkezi
İBB Beykent Spor Merkezi, İstanbul Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren bir spor kompleksidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
İBB Gazanfer Bilge Otogar Spor Merkezi
İBB Gazanfer Bilge Otogar Spor Merkezi, İstanbul Bayrampaşa ilçesinde hizmet veren bir spor tesisidir. Hafta içi ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.
Kurtköy Kapalı Spor Salonu
Kurtköy Kapalı Spor Salonu, İstanbul Pendik ilçesinde hizmet veren bir spor salonudur. Hafta içi 07:00-19:00 ve hafta sonu ise saatleri arasında sporculara hizmet vermektedir.